DTF

Folia DTF Hongsam

Folia PET Hongsam do nadruków w technologii DTF - rolki szerokości 43 cm (17'') i 60 cm

Wysokiej klasy folia PET do przenoszenia nadruków na tekstylia stosowana w technologi DTF. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością. Dobrze wchłania atrament. Umożliwia drukowanie z wysoką precyzją oraz gwarantuje żywe kolory.

Długość rolki: 100 m

folia

 

panda

jeansy

sklep online;

cart-g49e2e1fbb_1280


Parametry pracy folii DTF

Utrwalenie kleju (proszku):
- Temperatura: 110 – 130 st. C
Czas ekspozycji na temperaturę jest wartością indywidualną dla rodzaju wykorzystywanego urządzenia(tunel suszący, proszkarka, piekarnik itp.). Należy przyjąć, że etap jest poprawnie zakończony z chwilą rozpuszczenia się kleju na wydruku. Jednocześnie czas wygrzewania powinien być możliwie najkrótszy, aby folia nie uległa zniekształceniu(„pofalowaniu”).

Wprasowywanie (prasa ręczna):
- Temperatura: 130 -150 st. C
- Czas docisku: 6 – 20 sek.
Należy wziąć pod uwagę, iż temperatura oraz czas wprasowywania wydruku w materiał uzależniony jest od rodzaju materiału, jego gramatury oraz siły docisku. Doświadczenia pokazują, iż skrajne zmiany temperatury czy wydłużanie/skracanie czasu docisku może powodować deformację wprasowywanej grafiki, utratę elastyczności, miejscowe nie utrwalenie się wydruku na tkaninie, a nawet wyraźne uszkodzenia czy nieakceptowalne utwardzenie nadruku.
Ze względu na ilość czynników, mających bezpośredni wpływ na jakość końcowego efektu, przed rozpoczęciem produkcji zalecamy przeprowadzenie prób w oparciu o kombinację własnych urządzeń pracujących w technologii DTF.

Proszek DTF Hongsam fine

Proszek TPU Hongsam Fine Quality do technologii DTF - 500 g

Najwyższej jakości proszek TPU Hongsam DTF Fine Quality. Proszek o bardzo drobnym ziarnie, przeznaczony do nadruków o wysokiej rozdzielczości.

Opakowanie: 500 g

inks-pl_proszek-hongsam-dtf-fine

proszek

sklep online;

cart-g49e2e1fbb_1280

 

 

Proszek DTF Hongsam Black

Proszek TPU Hongsam Black do technologii DTF - 500 g

Wysokiej jakości proszek TPU Hongsam Black do przenoszenia nadruków w technologii DTF (Direct to Film). Czarny proszek jest stosowany na aplikacji na ciemnych materiałach - czarnych, granatowych, ciemnozielonych, ciemnoszarych itp.

Opakowanie: 500 gramów

inks-pl-proszek-czarny-hongsam-dtf-black

sklep online;

cart-g49e2e1fbb_1280

Proszek DTF Hongsam Coarse Quality

Proszek TPU Hongsam Black Coarse Quality do technologii DTF - 500 g

Proszek TPU Hongsam Coarse Quality -  klej w proszku do pokrywania i wygrzewania zadrukowanych klisz w technologii druku DTF (Ditect to Film). Proszek o grubszym ziarnie, doskonale sprawdza się do przygotowania aplikacji wektorowych. 

Opakowanie: 500 gramów

DTF proszek coarse

 

proszekAtrament Hongsam

Atrament Hongsam do nadruku na tkaninach i odzieży w technologii DTF (Direct to Film) - white

Umożliwia przenoszenie, przy pomocy prasy termicznej, napisów i obrazów z zadrukowanej folii na tkaninę. Stosowany głownie do nadruku na gotowych elementach odzieży - koszulkach, kurtkach, czapkach itp. Nadruki są jaskrawe kolorystycznie i odporne na spieranie. 

Nadaje się do większości tkanin - bawełna, poliester, len, nylon, poliester-bawełna, nylon-bawełna, itp.

Dostępny w 5 kolorach: Black, Yellow, Cyan, Magenta, White.

Instalacja atramentu wymaga dokładnego przeczyszczenia drukarki

Kolor: white, cyan, magenta, yellow, black

Opakowanie: 500 ml

DTF tusz

sklep online;

cart-g49e2e1fbb_1280