Akcesoria

FOLIA TRANSPORTOWA TTD EVOLUTION (mocny klej)

Folia transportowa, przezroczysta, mocno klejąca, odporna na wysoką temperaturę,  polecana  do  przenoszenia i wprasowywania  elementów  wycinanych  z folii do druku solventowego i subliflocka. Do folii matowych polecamy słabszą folię transportową TTD EASY.
standardowe rolki: 0,50mx 25m 

karta produktu

TTD

 

FOLIA TRANSPORTOWA TTD EASY (słabszy klej)

Folia transportowa, przezroczysta, klejąca, odporna na wysoką temperaturę,  polecana  do  przenoszenia i wprasowywania  elementów  wycinanych  z folii matowych do druku solventowego. 
standardowe rolki: 0,50m x 25m

karta produktu

TTD

FOLIA TRANSPORTOWA TTD SPECIAL (do Easy Subli)

Folia transportowa, przezroczysta, klejąca, odporna na wysoką temperaturę,  polecana  do  przenoszenia i wprasowywania  elementów  wycinanych  z folii EASY SUBLI ,standardowe rolki: 0,50m x 25m

 

TKANINA TEFLONOWA

Do  zabezpieczania nadruków podczas wprasowywania, również chroni prasę przed zabrudzeniami, pozostałościami naduku, łatwa do czyszczenia (wystarczy przetrzeć szmatką), wielokrotnego użytku; arkusz 40 x 50 cm (dostępna również samoprzylepna).

teflon  teflon1

WYBIERAK DO FOLII

Zakończony metalową, haczykowatą końcówką, ułatwia wybieranie zbędnych fragmentów folii (do folii flex, flock i samoprzylepnych).

Wybierak1WEEDER-1030x689

PILLOW BOX -zestaw 3 szt.

Pillow box komplet 3 szt. teflonowych podkładek (12x45, 15x20, 25x30) najczęściej używane do zamków błyskawicznych, guzików, szwów, bluz z kapturem itp.

pillow

yt

TAŚMA MONTAŻOWA

Termoodporna taśma samoprzylepna, idealna do montażu małych elementów nadruku lub przytwierdzenia nadruku do tkaniny - co pozwala uniknąć przesunięcia się nadruku podczas wprasowywania. 
rolka: szer. 10 mm, długość 66 m.

IMG_8426aplikator 1

 

APLIKATOR TAŚMY MONTAŻOWEJ

Aplikator do taśmy montażowej z bezpiecznym, chowanym ostrzem jest jednym z podstawowych narzędzi przy produkcji nadruków na kubkach, puzzlach, tarczach zegarowych no i oczywiście blachach aluminiowych pod dyplomy czy tabliczki na drzwi. Pozwala na dozowanie małych kawałków taśmy montażowej aby jej nie marnować. Ostrze wychyla się tylko po naciśnięciu żółtej dźwigni, więc jest bezpieczny. Konstrukcja stalowa do użytku przez wiele lat.

aplikator 1 aplikator 2

 

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)