O Firmie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą technologii i materiałów do wykonywania nadruków transferowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu folii ploterowych do zadruku solventem, latexem, sublimacją oraz standardowych - kolorowych typu flex i flock. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firm: Siser (Włochy), Poli-Tape (Niemcy) oraz SEF (Francja), liderów w produkcji folii do nadruków. Od 2008 roku, jako jedyni w Polsce, możemy posługiwać się logo Siser Authorized Partner, co stanowi dla nas wielkie wyróżnienie.

Mapa polski

Warunki współpracy

WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIEŃ WYSYŁKOWYCH

Zamówienia prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: flex@primar-b.pl lub telefonicznie pod nr 12 269 00 46 w.40.

  • Biuro handlowe jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
  • Folie typu flex i flock - sprzedaż tylko w pełnych metrach bieżących. 
  • Zamówienie złożone w firmie PRIMAR-B jest traktowane jako zobowiązanie do zapłaty.
  • Prowadzimy sprzedaż wyłącznie dla firm - na fakturę VAT. 


TERMIN REALIZACJI

Zamówienia złożone do godz. 13.00 wysyłamy najpóźniej w dniu następnym, pod warunkiem braku zaległości płatniczych w stosunku do naszej firmy oraz dostępności towaru w magazynie.


CENY I FAKTURY

Obowiązują ceny zawarte w aktualnych cennikach (stałe ceny w EUR przeliczane codziennie na zł.)
Cennik podstawowy, na ilości od 1 mb do 25 mb jest dostępny na naszej stronie po zalogowaniu. Wyślij do nas e-mail, otrzymasz dane logowania.  

Oryginał faktury zawsze dołączamy do przesyłki.


SPOSÓB WYSYŁKI I ZAPŁATY

  • Koszt wysyłki pokrywa Zamawiający, koszt ten jest ujęty w fakturze. Jeżeli wartość zamówienia przekracza 1000,00 zł netto - pokrywamy koszty transportu.
  • Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD (zamówienia złożone do godz. 12-tej) lub UPS (zamówienia złożone do godz. 14-tej).
  • Koszty przesyłki: DPD 12,50 zł netto - przedpłata,  15,00 zł netto - za pobraniem, UPS 16,00 zł netto - przedpłata,  19,00 zł netto - za pobraniem
  • Istnieje możliwość zakupu folii w siedzibie firmy w Krakowie (płatność gotówką, kartą płatniczą)


REKLAMACJE

Zalecamy wykonanie próby nadruku, także po praniu. Ze względu na dużą różnorodność tkanin i ich właściwości, warunków drukowania i przechowywania materiałów, reklamacje mogą dotyczyć tylko nieprzetworzonego surowca.

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)